Në 24 orët e fundit, 22 të arrestuar në gjithë Kosovën - Bota Sot
Në 24 orët e fundit, 22 të arrestuar në gjithë Kosovën

Kronikë e zezë

Në 24 orët e fundit, 22 të arrestuar në gjithë Kosovën

Më: 3 shtator 2018 Në ora: 09:28
Foto ilustrim

Gjatë 24 orëve të fundit Policia e Kosovës ka arrestuar 22 persona të dyshuar për vepra dhe incidente të ndryshme, njoftoi sot ajo përmes raportit ditor.

Me urdhër të prokurorit, 13 nga të arrestuarit janë dërguar në mbajtje, ndërsa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...