Sulm në ndeshjen e futbollit, arrestohet një i dyshuar - Bota Sot
Sulm në ndeshjen e futbollit, arrestohet një i dyshuar

Kronikë e zezë

Sulm në ndeshjen e futbollit, arrestohet një i dyshuar

Më: 3 shtator 2018 Në ora: 11:58
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dje në Vushtrri një të dyshuar pasi që i njëjti gjatë një loje futbolli është futur në fushë dhe ka tentuar të sulmojë futbollistët.

Gjatë arrestimit një futbollist dhe një trajner kanë penguar zyrtarët policorë, ku të njëjtit janë pas përfundimit të lojës janë intervistuar në cilësinë e të dyshuarve. Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...