Aksident tragjik në Durrës, një i moshuar humb jetën - Bota Sot
Aksident tragjik në Durrës, një i moshuar humb jetën

Kronikë e zezë

Aksident tragjik në Durrës, një i moshuar humb jetën

Më: 5 shtator 2018 Në ora: 20:15
Ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Durrësit këtë mbrëmje, në aksin Plepa- Shkozet, tek mbikalimi i Serave.

Dy makina janë përplasur mes tyre e për pasojë një person ka mbetur i vdekur. Fjala është pë rnjë 62 vjeçar me inicialet K.Y, banues në Durrës.

I moshuari duke drejtua mjetin "Volkswagen" është përplasur me një mjet të tipit "Benz" që drejtohej nga një 37 vjeçar me incialet E.B.

62 vjeçari ka marrë plagë të rënda dhe ka humbur jetën në spital.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat