Lëndohet në vendin e punës - Bota Sot
Lëndohet në vendin e punës

Kronikë e zezë

Lëndohet në vendin e punës

Më: 6 shtator 2018 Në ora: 10:23
Foto ilustrim

Një person në Prizren derisa ka qenë duke punuar në vendin e punës duke hedhur beton për pllakën e një objekti banesor, kamioni që hidhte betonin pëson avari me ç’rast viktima nga goditja me beton hedhet, rrëzohet në tokë, ku edhe merr lëndime të rënda trupore.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ukë Bytyqi” ku viktima është dërguar për tretman mjekësor në spitalin rajonal në Prizren. 

Në vendin e ngjarjes kanë dalë inspektorët e punës si dhe njësitet relevante policore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...