Rrihen mes vete, dy të arrestuar në Lipjan - Bota Sot
Rrihen mes vete, dy të arrestuar në Lipjan

Kronikë e zezë

Rrihen mes vete, dy të arrestuar në Lipjan

Më: 8 shtator 2018 Në ora: 14:26
Foto ilustrim

Dy persona të gjinisë mashkullore janë arrestuar në sheshin “Adem Jashari” në Lipjan pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht në mes vete.

Rasti ka ndodhur mbrëmë në ora 19:30, njofton sot Policia e Kosovës.

Të dy të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor ndërsa, pas intervistimit me urdhër te prokurorit dërgohen në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...