I forti i Vushtrisë sulmoi policinë - Bota Sot
I forti i Vushtrisë sulmoi policinë

Kronikë e zezë

I forti i Vushtrisë sulmoi policinë

Më: 9 shtator 2018 Në ora: 07:53
Foto ilustrim

Policia ka arrestuar një person pasi kishte sulmuar fizikisht zyrtarët policor.

Ngjarja ka ndodhur orët e para mëngjesit të kaluar në Vushtrri.

Policia nuk ka dhënë detaje në lidhje me arsyet që dërguan të dyshuarin të sulmoj policinë.

Sipas policise njëri nga zyrtarët ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...