Një turk dhe një shqiptar arrestohen për posedim të drogës në Ferizaj - Bota Sot
Një turk dhe një shqiptar arrestohen për posedim të drogës në Ferizaj

Kronikë e zezë

Një turk dhe një shqiptar arrestohen për posedim të drogës në Ferizaj

Më: 15 shtator 2018 Në ora: 13:36
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dje në mesditë dy meshkuj të dyshuar për posedim të narkotikëve.

“Lidhur me rastin janë identifikuar dhe arrestuar dy të dyshuar një mashkull K-Shqiptarë dhe një mashkull shtetas i Turqisë dhe të njëjtit me urdhër të prokurorit dërgohen në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...