Prangoset 18-vjeçari në Shkodër, me thikë e kokainë në xhep - Bota Sot
Prangoset 18-vjeçari në Shkodër, me thikë e kokainë në xhep

Kronikë e zezë

Prangoset 18-vjeçari në Shkodër, me thikë e kokainë në xhep

Më: 16 shtator 2018 Në ora: 08:59
Foto ilustrim

Një i ri është prangosur në Shkodër. Sipas burimeve ët Policisë Vendore, mësohet se 18-vjeçari K. K., u kap me thikë dhe disa doza koine.

Drejtoria Vendore e Policisë Shkodër – Seksioni për narkotikët

Më datë 14. 09. 2018, u arrestua në flagrancë shtetasi K. K., vjeç 18, banues në Malësi e Madhe, sepse në Shkodër, gjatë kontrollit fizik, iu gjet e bllokua në cilësinë e provës materiale një thikë dhe disa doza lëndë narkotike kokainë. Materialet do t’i kalojnë Prokurorisë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Shkodër Nenet 283 dhe 279 të Kodit Penal.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...