Ferizaj, 4 punëtorë bien nga një lartësi prej 8 metrash - Bota Sot
Ferizaj, 4 punëtorë bien nga një lartësi prej 8 metrash

Kronikë e zezë

Ferizaj, 4 punëtorë bien nga një lartësi prej 8 metrash

Më: 16 shtator 2018 Në ora: 14:04
Foto ilustrim

Katër persona kanë pësuar lëndime trupore pasi kanë rënë nga një lartësi 8 metrash teksa ishin duke punuar në një objekt.

Rasti sipas Policisë ka ndodhur dje rreth orës 12 :00, në rr. “Rexhep Bislimi”, në Ferizaj.

Të lënduarit janë dërguar për tretman të nevojshëm mjekësor dhe rasti është duke u hetuar.

Rasti po trajtohet si asgjësim, dëmtim ose heqja e paisjeve mbrojtëse dhe rrezikim i sigurisë në vendin e punës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...