Rrah djalin, arrestohet - Bota Sot
Rrah djalin, arrestohet

Kronikë e zezë

Rrah djalin, arrestohet

Më: 17 shtator 2018 Në ora: 14:17
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në fshatin Pogragjë të Gjilanit pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht djalin e tij.

Gjatë kontrollit në trup, tek i dyshuari është gjetur dhe është konfiskuar një thikë. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...