Një punëtor goditet nga rryma - Bota Sot
Një punëtor goditet nga rryma

Kronikë e zezë

Një punëtor goditet nga rryma

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 11:53
Ilustrim

Policia njofton se dje pasdite në fshatin Smrekonicë të Vushtrrisë viktima punëtor i një kompanie, ka njoftuar se derisa po kryente punime në një shtyllë elektrike goditet në dorë nga rryma elektrike.

Viktima fillimisht ka marrë tretman mjekësor në qendrën shëndetësore në Vushtrri, e më pas edhe në QKUK, ku më pas edhe lirohet në shtëpi. Me vendimin e prokurorit, iniciohet rasti dhe mbetet në hetime.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera