Arrestohen për prostitucion 4 meshkuj dhe 8 femra - Bota Sot
Arrestohen për prostitucion 4 meshkuj dhe 8 femra

Kronikë e zezë

Arrestohen për prostitucion 4 meshkuj dhe 8 femra

Më: 19 shtator 2018 Në ora: 10:26
Ilustrim

Policia e Kosovës të udhëhequr edhe nga Prokuroria Themelore departamenti i përgjithshëm në Prishtinë ka arrestuar në Prishtinë 4 meshkuj dhe 8 femra si të dyshuar për prostitucion.

Ky aksion është bërë pas një plani taktik me ç’rast janë identifikuar të dyshuarit të gjithë të nacionalitetit shqiptar, shtetas të Kosovës.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera