Ndërron jetë 38-vjeçari që u qëllua dje me thikë në kryeqytet - Bota Sot
Ndërron jetë 38-vjeçari që u qëllua dje me thikë në kryeqytet

Kronikë e zezë

Ndërron jetë 38-vjeçari që u qëllua dje me thikë në kryeqytet

Më: 20 shtator 2018 Në ora: 16:22
Ilustrim

Ka ndërruar jetë në spital 38-vjeçari që u plagos dje me thikë në zonën e Unazës së Re në Tiranë. Olsi Lelo humbi jetën për shkak të gjakderdhjes. 38-vjeçari u qëllua me thikë nga 51-vjeçari Remzi Caushaj.

Konflikti mes tyre në një lokal degjeneroi në përdorimin e armëve të ftohta. Caushaj goditi me thikë 38-vjeçari Lelo duke e lënë të plagosur në gjendje të rëndë, i cili u dërgua në Spitalin e Traumës për trajtim mjekësor.

Fatkeqësisht, ai nuk mundi të mbijetonte dhe ndërroi jetë ditën e sotme. Ndërsa, autori Remzi Caushaj ndodhet i arrestua uniformat blu të kryeqytetit. 

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera