Rrah ish bashkëshorten, dërgohet në mbajtje - Bota Sot
Rrah ish bashkëshorten, dërgohet në mbajtje

Kronikë e zezë

Rrah ish bashkëshorten, dërgohet në mbajtje

Më: 21 shtator 2018 Në ora: 10:14
Foto ilustrim

Policia në Prizren ka arrestuar një të dyshuar pasi që i njëjti e ka sulmuar fizikisht ish-bashkëshorten e tij, të cilës i ka shkaktuar lëndime trupore dhe e njëjta si pasojë e sulmit ka marrë tretman mjekësor.

 I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...