Lëndohet pasi rrëzohet nga traktori - Bota Sot
Lëndohet pasi rrëzohet nga traktori

Kronikë e zezë

Lëndohet pasi rrëzohet nga traktori

Më: 22 shtator 2018 Në ora: 13:34
Foto ilustrim

Një person është rrëzuar nga traktori në Suharekë, duke pësuar lëndime të rënda trupore.

Sipas Poicisë, i dyshuari derisa po drejtonte mjetin, një traktor të llojit “Fiat”, në rrethana të pa njohura nga traktori është rrezuar në tokë viktima mashkull.

Viktima si pasojë e lëndimeve dërgohet për tretman mjekësor në spitalin rajonal të Prizrenit e më pas për shkak të lëndimeve të rënda dërgohet për tretman mjekësor në QKUK-ë.

Vozitësi i dyshuar është identifikuar por jo edhe i ndaluar nga Policia. Me vendim të Prokurorit, iniciohet rasti dhe mbetet nën hetime.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera