Shpërndante kokainë, arrestohet menaxheri i një lokali - Bota Sot
Shpërndante kokainë, arrestohet menaxheri i një lokali

Kronikë e zezë

Shpërndante kokainë, arrestohet menaxheri i një lokali

Më: 23 shtator 2018 Në ora: 11:56
Foto ilustrim

Policia e Shqipërisë ka arrestuar në Sarandë, 42 vjeçarin M. K, i cili ishte menaxher dhe banakier në një lokal.

Sipas Policisë, kapja dhe arrestimi i tij u bë në lokalin ku punon pasi gjatë kontrollit të ushtruar në banakun e këtij lokali, u gjet dhe u sekuestrua 4 gramë lëndë narkotike e dyshuar si "Kokainë".

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat