Vdes pasi bie me një kanal - Bota Sot
Vdes pasi bie me një kanal

Kronikë e zezë

Vdes pasi bie me një kanal

Më: 23 shtator 2018 Në ora: 14:20
Ilustrim

Një person ka humbur jetën në Gjilan, pasi derisa ishte duke punuar në oborrin e tij, ka rënë në një kanal i cili ishte hapur me ekskavator dhe është ngujuar nga dheu.

Sipas Policisë, njësia e kërkim shpëtimit nga zjarrfikësit kanë arritur ta lirojnë nga dheu viktimën dhe i njëjti është dërguar për trajtim mjekësor, mirëpo përkundër përpjekjes së ekipeve mjekësore i njëjti ka ndërruar jetë.

Në konsultim me prokurorin trupi i pajetë u është liruar familjarëve./

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera