Policia arreston 12 të dyshuar - Bota Sot
Policia arreston 12 të dyshuar

Kronikë e zezë

Policia arreston 12 të dyshuar

Më: 24 shtator 2018 Në ora: 09:56
Ilustrim

Gjatë së dielës në Kosovë kanë ndodhur gjithsejtë 12 arrestime,

Policia ka bërë të ditur se arrestimet kanë në të gjitha rajonet e vendit për vepra dhe incidente të ndryshme.

Për të gjitha arrestimet e të dyshuarve është njoftuar prokurori i shtetit me urdhrin e të cilit, shtatë janë dërguar në mbajtje ndërsa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera