Në Lipjan arrestohet një shitës i marihuanës - Bota Sot
Në Lipjan arrestohet një shitës i marihuanës

Kronikë e zezë

Në Lipjan arrestohet një shitës i marihuanës

Më: 29 shtator 2018 Në ora: 12:19
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dje në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në Lipjan një person të dyshuar për shitjen e substancave narkotike.

Policia njofton se të dyshuarit, mashkull shqiptar, gjatë kontrollit në shtëpi I janë gjetur substance narkotike të llojit marihuanë me peshë afro 18 kilogramë, dy celularë, dy fletore për evidence dhe një peshore digjitale si dhe 360 euro para të gatshme.

Me urdhër të Prokurorit I dyshuari është në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...