Arrestohet personi që ngacmonte gratë e vajzat në Prishtinë - Bota Sot
Arrestohet personi që ngacmonte gratë e vajzat në Prishtinë

Kronikë e zezë

Arrestohet personi që ngacmonte gratë e vajzat në Prishtinë

Më: 1 tetor 2018 Në ora: 14:58
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar personin i cili ka kohë që ngacmon gratë e vajzat në Prishtinë.

Policia njofton se të dyshuarit i janë vënë prangat dhe pas marrjes në pyetje nga policia ai është dërguar në mbajtje me urdhër të prokurorit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...