Zhduken dy fëmijë në Rahovec, njëri gjendet shëndoshë e tjetri s’dihet ku është - Bota Sot
Zhduken dy fëmijë në Rahovec, njëri gjendet shëndoshë e tjetri s’dihet ku është

Kronikë e zezë

Zhduken dy fëmijë në Rahovec, njëri gjendet shëndoshë e tjetri s’dihet ku është

Më: 5 tetor 2018 Në ora: 09:24
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka raportuar se dy persona nga Rahoveci kanë lajmëruar që dy fëmijët e tyre janë zhdukur nga e mërkura.

“Dy ankuesit meshkuj K-Shqiptarë kanë raportuar se dy fëmijët e tyre meshkuj K-Shqiptarë janë larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tyre. Pas hetimeve të zhvilluara është arritur të gjendet njëri prej viktimave, ndërsa për viktimën e dytë janë duke vazhduar kërkimet”, thuhet tutje në raportin policor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...