Lëndohet edhe një punëtor në Rahovec - Bota Sot
Lëndohet edhe një punëtor në Rahovec

Kronikë e zezë

Lëndohet edhe një punëtor në Rahovec

Më: 6 tetor 2018 Në ora: 13:28
Një person i lënduar

Një person derisa kishte qenë duke kryer punime në një shtëpi në Raovec, ishte rrëzuar dhe kishte pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të policisë dhe inspektori e punës i cili i ka ndërprerë punimet.

Në konsultim me prokurorin është iniciuar lënda e rastit dhe mbetet nën hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...