Arrestohet 42-vjeçari me heroinë nëpër xhepa - Bota Sot
Arrestohet 42-vjeçari me heroinë nëpër xhepa

Kronikë e zezë

Arrestohet 42-vjeçari me heroinë nëpër xhepa

Më: 6 tetor 2018 Në ora: 21:07
Foto ilustrim

Ka tentuar të dalë nga Shqipëria nëpërmjet Aeroportit të Rinasit, me heroinë me vete, por 42-vjeçari është arrestuar nga Policia.

Burimet e Policisë Vendore saktësojnë se u arrestua në flagrancë H. H,, 42 vjeç pasi në Rinas, gjatë kontrollit fizik, ju gjet e bllokua në cilësinë e provës materiale 3.6 gr. lëndë narkotike e dyshuar heroinë, dy telefon celularë, dhe një sasi parash.

Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë – Seksioni për narkotikët

Më datë 05. 10. 2018, u arrestua në flagrancë shtetasi H. H,, 42 vjeç pasi në Rinas, gjatë kontrollit fizik, ju gjet e bllokua në cilësinë e provës materiale 3.6 gr. lëndë narkotike e dyshuar heroinë, dy telefon celularë, dhe një sasi parash. Neni 283/1 i Kodit Penal.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...