E zë muri, lëndohet një person - Bota Sot
E zë muri, lëndohet një person

Kronikë e zezë

E zë muri, lëndohet një person

Më: 9 tetor 2018 Në ora: 11:34
Foto

Policia e Mitrovicës raporton se një person ka pësuar lëndime trupore, pasi i njëjti është zënë nga një mur të cilin ishin duke e rrënuar.

Viktima është dërguar në spitalin e Mitrovicës dhe i njëjti është jashtë rrezikut për jetë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...