Vjen nga Italia, ia vjedhin 450 euro - Bota Sot
Vjen nga Italia, ia vjedhin 450 euro

Kronikë e zezë

Vjen nga Italia, ia vjedhin 450 euro

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 11:59
Foto ilustrim

Një person i nacionalitetit rom por me shtetësi italiane ka njoftuar në Polici se i janë vjedhur 450 euro nga dy të dyshuar.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Lagjja 29” në Fushë Kosovë ndërsa njësia policore ka arritur të identifikojë dhe të arrestojë dy të dyshuar të nacionalitetit rom të cilët pas intervistimit me vendimin e prokurorit dërgohen në qendrën e mbajtjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...