Ngacmon një femër me SMS, arrestohet nga policia - Bota Sot
Ngacmon një femër me SMS, arrestohet nga policia

Kronikë e zezë

Ngacmon një femër me SMS, arrestohet nga policia

Më: 16 tetor 2018 Në ora: 12:58
Foto ilustruse

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Ferizaj, për shkak se kishte kërcënuar një femër.

Rasti ka ndodhur mbrëmë në ora 18.00, kur një femër kishte raportuar në polici se një i dyshuar i kishte dërguar SMS ngacmuese dhe kërcënuese.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera