Bie nga shkallët 74-vjeçari, përfundon në spital - Bota Sot
Bie nga shkallët 74-vjeçari, përfundon në spital

Kronikë e zezë

Bie nga shkallët 74-vjeçari, përfundon në spital

Më: 17 tetor 2018 Në ora: 07:45
Foto ilustrim

Një 74-vjeçar ka mbetur i plagosur dhe ka përfunduar në spital, ndërsa ka rënë nga shkallët e banesës së tij.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin  Çukas, Lushnje, dhe T. B., ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Komisariati i Policisë Lushnje

Më datë 15. 10. 2018, në fshatin  Çukas, në oborrin e banesës, shtetasi T. B., vjeç 74, aksidentalisht ka rënë nga shkallët, për pasojë ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje, për ngjarje aksidentale.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera