Digjet një stallë e bagëtive në Lipjan - Bota Sot
Digjet një stallë e bagëtive në Lipjan

Kronikë e zezë

Digjet një stallë e bagëtive në Lipjan

Më: 18 tetor 2018 Në ora: 10:46
Ilustrim

Një banor i fshatit Rubovc të Lipjanit ka raportuar se një zjarr ka kapluar objektin ku e ka lënë ushqimin e bagëtive.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse policore si dhe njësitë e zjarrfikësve.

Nuk raportohet për të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...