Arrestohet taksisti serb me lëndë narkotike - Bota Sot
Arrestohet taksisti serb me lëndë narkotike

Kronikë e zezë

Arrestohet taksisti serb me lëndë narkotike

Më: 20 tetor 2018 Në ora: 15:30
Foto ilustrim

Një serb është arrestuar në rrugën magjistrale Mitrovicë –Prishtinë, pasi gjatë legjitimimit dhe kontrollimit në automjet të tij është gjetur dhe konfiskuar një tabletë e dyshuar substancë narkotike e llojit “Ekstazë”.

I dyshuari pas intervistimit me vendimin e Prokurorit, lirohet, ndërsa rasti iniciohet dhe mbetet nën hetime.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...