Therje me thikë në Prizren - Bota Sot
Therje me thikë në Prizren

Kronikë e zezë

Therje me thikë në Prizren

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 13:24
Ilustrim

Dje në Prizren ka ndodhur një therje me thikë.

Policia në raportin ditor thotë se disa persona të panjohur e kanë therur njërin me thikë, ai është shtetas i Shqipërisë.

“Viktima është duke u trajtuar në Spitalin Rajonal të Prizrenit”, thuhet në raportin e policisë.

Nuk raportohet për të arrestuar dhe rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera