Theret me thikë në vendin e punës - Bota Sot
Theret me thikë në vendin e punës

Kronikë e zezë

Theret me thikë në vendin e punës

Më: 22 tetor 2018 Në ora: 12:04
Foto ilustrim

Policia në Mitrovicë ka arrestuar një person të dyshuar i cili pas një mosmarrëveshje vernale në vendin e punës me një thikë e kishte goditur një person tjetër.

Të njëjtit i ka shkaktuar lëndime dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK. Nga i dyshuari është konfiskuar thika e cila dyshohet se ishte përdorur në rast, pas intervistimit me vendim të prokurorit, i njëjti është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera