Zhduket një person në Lipjan - Bota Sot
Zhduket një person në Lipjan

Kronikë e zezë

Zhduket një person në Lipjan

Më: 23 tetor 2018 Në ora: 12:25
Ilustrim

Policia raporton se një person ka raportuar në Polici se që nga 1 tetori vëllai i tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e tij.

Njësitë  policore janë duke hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...