Aksident, vetura godet motoçikletën - Bota Sot
Aksident, vetura godet motoçikletën

Kronikë e zezë

Aksident, vetura godet motoçikletën

Më: 23 tetor 2018 Në ora: 14:56
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë.

Në aksident janë përfshirë një veturë dhe një motoçikletë ku sipas gazetarëve që gjenden në vendin e ngjarjes, lëndime ka marr ngasësi i motoçikletës.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes ndërsa i lënduari është dërguar në Qendrën Klinike Universitare.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...