Gruaja denoncon ish-burrin se ia ka marr vajzat e nuk ia ka kthyer më - Bota Sot
Gruaja denoncon ish-burrin se ia ka marr vajzat e nuk ia ka kthyer më

Kronikë e zezë

Gruaja denoncon ish-burrin se ia ka marr vajzat e nuk ia ka kthyer më

Më: 25 tetor 2018 Në ora: 11:09
Foto

Një grua nga Vushtrria ka raportuar në Polici se ish burri i saj ia ka marr vajzat për pushime dhe nuk i ka kthyer më në Kosovë.

Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur në rrugën  “Skënderbeu”, në  Vushtrri më 27 gusht ku ankuesja  ka raoportuar se me ish-burrin kishte dy vajza dhe pas ndarjes në prezencën e punëtorit të qendrës për punë sociale ishin dakorduar që ai t’i merrte vajzat për pushim në Turqi, mirëpo më nuk i kishte kthyer edhe pse ai vetë kishte ardhur në Kosovë.

 I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit i dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...