Plagoset me armë zjarri 50-vjeçari - Bota Sot
Plagoset me armë zjarri 50-vjeçari

Kronikë e zezë

Plagoset me armë zjarri 50-vjeçari

Më: 25 tetor 2018 Në ora: 22:53
Ilustrim

Një 50-vjeçar është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:07, në Valias të Kamzës.

Policia thotë se shtetasi me iniciale E. B., 50 vjeç. është plagosur me armë zjarri në rrethana ende të pa qarta.

I plagosuri aktualisht ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Po bëhet krehja e zonës, territorit përreth, si dhe janë ngritur pika kontrolli në akset rrugore dhe hyrje- daljet e kryeqytetit

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...