Rrah gruan, arrestohet - Bota Sot
Rrah gruan, arrestohet

Kronikë e zezë

Rrah gruan, arrestohet

Më: 29 tetor 2018 Në ora: 10:12
Foto ilustrim

Policia në Vushtrri ka arrestuar një person pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj gruas së tij.

Gjatë kontrollimit të shtëpisë është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me gaz pa fishek. Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...