E mitura sulmohet fizikisht në Prizren - Bota Sot
E mitura sulmohet fizikisht në Prizren

Kronikë e zezë

E mitura sulmohet fizikisht në Prizren

Më: 10 nëntor 2018 Në ora: 12:08
Ilustrim

Dy persona janë arrestuar në Prizren, pasi që të njëjtit i kishin sulmuar fizikisht dhe më pas i kishin vjedhur një telefon mobil nga viktima femër e moshës së mitur.

Njësia policore ka shoqëruar në stacion policor edhe një të dyshuar mashkull i cili kishte blerë telefonit e vjedhur.

Me urdhër të prokurorit dy të dyshuar janë dërguar në mbajtje, ndërsa tjetri është liruar në procedurë të rregullt. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...