Helmon veten me ilaçe gruaja 48-vjeçare në Durrës - Bota Sot
Helmon veten me ilaçe gruaja 48-vjeçare në Durrës

Kronikë e zezë

Helmon veten me ilaçe gruaja 48-vjeçare në Durrës

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 00:08
Ilustrim

Një grua ka tentuar ti japë fund jetës, duke u vetëhelmuar me medikamente mjekësore.

Ngjarja sipas Policisë Vendore ët Durrësit, ka ndodhur në banesën e saj ku L, N., 48 vjeçe është vetëhelmuar dhe ndodhet në spital në Tiranë.

Komisariati i Policisë Durrës

Më datë 11.11.2018, në banesë, dyshohet se është vetëhelmuar me medikamente mjekësore dhe ndodhet në spital në Tiranë, shtetasja L. N., vjeçe 48, banuese në Durrës. Neni 99 i Kodit Penal.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera