Kanos policin, arrestohet - Bota Sot
Kanos policin, arrestohet

Kronikë e zezë

Kanos policin, arrestohet

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 10:24
Foto ilustrim

Policia raporton se në fshatin Trudë të Prishtinës është arrestuar një i dyshuar, pasi që i njëjti pas shqiptimit të një gjobe për kundërvajtje në trafik ka ofenduar dhe ka kanosur zyrtarët policorë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...