Zhduket një e mitur në Fushë Kosovë - Bota Sot
Zhduket një e mitur në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Zhduket një e mitur në Fushë Kosovë

Më: 17 nëntor 2018 Në ora: 11:00
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se është zhdukur një vajzë e mitur në Fushë Kosovë.

Në raportin 24 orësh të Policisë, thuhet se babai i vajzës ka raportuar në Polici se vajza e tij ka dalë nga shtëpia dhe se nuk është kthyer më. Policia është duke e hetuar rastin.

“Fushë Kosovë 16.11.2018 – 01:30. Ankuesi mashkull K-ashkali ka raportuar se vajza e tij e mitur viktima femër K-ashkalike ka dal nga shtëpi dhe nuk është kthyer më. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin”, thuhet në raport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera