Aksident në “Kodrën e Trimave” - Bota Sot
Aksident në “Kodrën e Trimave”

Kronikë e zezë

Aksident në “Kodrën e Trimave”

Më: 21 nëntor 2018 Në ora: 12:29
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në lagjen “Kodra e Trimave” më saktësisht në magjistralen që të dërgon për në Podujevë.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe ende nuk dihet për  pasojat eventuale të këtij aksidenti.

Në aksident janë përfshirë një veturë dhe një kamionetë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera