Sekuestrohen 30 kg drogë, arrestohen 3 persona - Bota Sot
Sekuestrohen 30 kg drogë, arrestohen 3 persona

Kronikë e zezë

Sekuestrohen 30 kg drogë, arrestohen 3 persona

Më: 22 nëntor 2018 Në ora: 23:22
Foto ilustrim

Mbrëmjen e sotme është sekuestruar një sasi prej 30 kilogramë kanabisi, Ngarkesa e drogës është sekuestruar në aksin Gjirokastër - Kakavijë, në fshatin Jorgucat.

Mësohet se Policia ka vënë në pranga 3 persona si dhe ka shpallur në kërkim një tjetër.

Ende nuk detaje rreth kësaj ngjarje si dhe nuk bëhen ende të ditur emrat e trafikantëve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...