I mori një shumë të madhe parash me shantazh, arrestohet një person në Prishtinë - Bota Sot
I mori një shumë të madhe parash me shantazh, arrestohet një person në Prishtinë

Kronikë e zezë

I mori një shumë të madhe parash me shantazh, arrestohet një person në Prishtinë

Më: 23 nëntor 2018 Në ora: 15:12
Foto ilustrim

Gjatë ditës së djeshme në Prishtinë është arrestuar një person i cili dyshohet për shantazh.

Sipas Policisë së Kosovës, i njëjti dyshohet se duke shantazhuar viktimën e gjinisë femërore, i ka marrë një shumë të konsiderueshme parash.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Ndërkaq që nuk dihet se sa është shuma që i njëjti i ka marrë viktimës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...