E shantazhon që nga prilli, arrestohet një person - Bota Sot
E shantazhon që nga prilli, arrestohet një person

Kronikë e zezë

E shantazhon që nga prilli, arrestohet një person

Më: 23 nëntor 2018 Në ora: 15:20
Ilustrim

Policia ka arrestuar një perosn në prishtinë pasi që i njëjti duke e shantazhuar një femër i ka marrë një shumë të konsiderueshme parash në euro

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...