Prizren, dy persona arrestohen për prostitucion - Bota Sot
Prizren, dy persona arrestohen për prostitucion

Kronikë e zezë

Prizren, dy persona arrestohen për prostitucion

Më: 23 nëntor 2018 Në ora: 15:19
Foto ilustrim

Dy persona në Prizren janë arrestuar nën dyshimin për kryerjen e veprës penale të prostitucionit.

Sipas Policisë, arrestimi i tyre ka ndodhur gjatë ditës së djeshme.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Rasti po vazhdon të hetohet, ndërkaq që detaje të tjera ende nuk dihen.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...