Aksident i pazakontë në autostradë, lopa përplas 7 makina - Bota Sot
Aksident i pazakontë në autostradë, lopa përplas 7 makina

Kronikë e zezë

Aksident i pazakontë në autostradë, lopa përplas 7 makina

Më: 24 nëntor 2018 Në ora: 09:11
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë. Në aksident janë përfshirë 7 makina, ndërsa shkak mësohet se ka qenë futja e një lope në autostradë.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Kasharit dhe fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar , por vetëm dëme materiale në mjete.

Mësohet se 3 automjete që udhëtonin  në drejtim të Vorës dhe 4 automjete që kishin si destinacion Tiranën janë përplasur me njëra tjetrën, duke bllokuar qarkullimin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...