Digjet një depo materiali në Pejë - Bota Sot
Digjet një depo materiali në Pejë

Kronikë e zezë

Digjet një depo materiali në Pejë

Më: 24 nëntor 2018 Në ora: 11:24
Ilustrim

Një depo materiali aksidentalisht është përfshirë nga zjarri në Pejë.

Sipas viktimës, janë shkaktuar dëme në vlerë rreth 20.000 euro.

Me rast janë marr njësitë relevante dhe mbetet për t’u hetuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...