Kërcënon babain e vet, arrestohet - Bota Sot
Kërcënon babain e vet, arrestohet

Kronikë e zezë

Kërcënon babain e vet, arrestohet

Më: 25 nëntor 2018 Në ora: 09:53
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi kishte kanosë të atin e tij.

Tek i dyshuari është gjetur dhe konfiskuar një thikë, ndërsa pas intervistimit me vendim të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...