Sulmon policin në Lipjan - Bota Sot
Sulmon policin në Lipjan

Kronikë e zezë

Sulmon policin në Lipjan

Më: 25 nëntor 2018 Në ora: 09:54
Policia e Kosovës

Një person është shoqëruar në stacion policor në Lpjan, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht zyrtarin policor që ishte në detyrë zyrtare.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...