Aksident zingjiror në Skenderaj, dyshohet për 9 të lënduar - Bota Sot
Aksident zingjiror në Skenderaj, dyshohet për 9 të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident zingjiror në Skenderaj, dyshohet për 9 të lënduar

Më: 25 nëntor 2018 Në ora: 20:00
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident zingjiror ka ndodhur para pak minutave në komunën e Skenderajt.

Në këtë aksident janë përfshirë saktësisht katër vetura dhe sipas burimeve të medias të lënduar janë 9 persona.

Tashmë në vendin e ngjarjes kanë arritur edhe ekipet emergjente të cilët po merren me rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...